Chat shqip me vajza dhe djem shqiptar

I vetmi Chat Shqiptar qe ju jep mundesine te bashkbisedoni me vajza dhe djem nga e gjithe shqiperia sidhe me te gjithe shqiptaret anembane botes! Qellimi jone eshte te ndertojme nje Chat Shqip te lehte ne perdorim dhe kenaqesi ne bisedim! 

Pak me poshte do gjeni 3 Versione te ndryshme te chatit, zgjidhni ate qe ju jep thjeshtesi me shume sepse te treja te bashkojne ne nje vend!

Kliko Ketu poshte per tu futur:

1: Chat Shqip (the lounge)

2: Chat Shqiptar (Kiwi IRC)

3: Chat Shqiperia (Mibbit)


Chat Shqip


Cdo dite na vizitojne rreth 1000 persona nga te gjitha moshat. Marrin pjese per te bere shoqe e shoke te rinj, duke u argetuar sebashku dhe pse jo per te gjetur shpirtin binjak. Njohje Interesante!. Deshiron dhe ti te marresh pjese ne komunitetin tone? Eshte shum e thjeshte! Nuk kerkohet asnje rregjistrim dhe eshte gjithcka falas! Mjafton vetem te zgjedhesh nje pseudonim ose emrin tend, dhe te futesh ne kanalin tone. Gjithashtu mund te perdoresh dhe Kameren! Cfare pret? Hyr Tani dhe Chato me ne!

Chat pa rregjistrim:

Mos prit me, gjithcka qe te duhet eshte ketu, vetem nje klikim larg! Persona te ri interesante per biseda te kendshme, njohje te reja ne rruge te… kushedi mbase perfundojne ne dashuri te perjetshme! Bashkohu me ne, hyr ne komunitet dhe vazhdo shpejt chato e argetohu sebashku me persona te tjere interesant , te rritur dhe pse jo bukurosh/e

6 Motive per te zgjedhur Shoqeria Chat:

  1. Eshte nje chat shqiptar, ku mund te gjesh persona si ti;
  2. Eshte 100% Falas: NUK kerkohet asnje rregjistrim ose per te shpenzuar per dicka;
  3. Chato pa Rregjistrim: Mjafto te zgjedhesh nje pseudonim Dhome ku te do te futesh pa asnje rregjistrim ose shpenzim;
  4. Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote ose me te medhenj;
  5. Mund te vendosesh te perdoresh Kameren per te njohur dhe pare kush eshte ne krahun tjeter qe po te shkruan;
  6. mund te navigosh me shum thjeshtesi nga cdo smartphone, ipad ose tablet, pa shkarkim aplikacionesh!